• |
ide | kryesore

Zjarr në një servis makinash tek “Ali Demi”

Lajme, Të fundit

Një servis makinash është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Ngjarja është regjistruar në zonën e “Ali Demit” në Tiranë. Në vendin e ngjarjes ndodhet shërbimi i zjarrfikëses dhe policia, ku po bëhet e mundur shuarja e flakëve.
Deri në këto moomente nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Lajm në pëditësim…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu