• |
ide | kryesore

Rrëzohet në ujërat greke një helikopter i NATO-s,

Lajme, Të fundit

Një helikopter i NATO-s është rrëzuar në ujërat e Greqisë, rreth 20 milje në perëndim të ishullit Kefalonia dhe anëtarët e bordit janë zhdukur.

CH-148 Cyclone, një helikopter kanadez po zhvillonte stërvitje ushtarake teksa deri tani dyshohet për aksidenti. Më tej mësohet se në bord kanë qenë 3-6 anëtarë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu