• |
ide | kryesore

Fifi: Merruni me mua, jo me të dashurin tim

Paparazzi, Slider

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtyre ditëve të fundit.

Pasi u përfol se po shijonte një romancë dashurie, u zbulua edhe djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën, Xhuljo Tabaku. Ndërkohë, sot Fifi ka reaguar përmes një postimi në Instastory, ku shprehet se është këngëtare dhe sugjeron publikun të merren me këtë anë të saj, dhe jo me jetën personale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu