• |
ide | kryesore

Zanafilla e karantinës (VIDEO)

Dossier

Përhapja globale e një koronavirusi me origjinë nga Kina, ka bërë që shumë udhëheqës botërorë të zbatojnë një traditë të lashtë për të kontrolluar sëmundjen: karantinën.

Por, sa e efektshme është ajo dhe ku e ka zanafillën? Ndiqni vëzhgimin e REL.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu