• |
ide | kryesore

Tronditet Hollanda, tekniku Koeman shtrohet me urgjencë në spital

Sport, Të fundit

Tekniku i përfaqësueses hollandeze Ronald Koeman është shtruar me urgjencë në spital për probleme kardiake. Sipas mediave vendase, tekniku 57 vjecar është transferuar në repartin e terapisë koronare të spitalit në Amsterdam, ku i është vendosur një ‘stent’ kardiak.

Sipas asaj që bën të ditur Telegraaf shpejtësia e ndërhyrjes ka lejuar riekuilibrimin e gjendjes së teknikut të Tulipanëve, që tani është koshient. Rrethanat janë konfirmuar si nga menaxheri i tij ashtu dhe nga bashkëshortja Bertina.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu