• |
ide | kryesore

Rihanna promovon biznesin me poza provokuese (Foto)

Paparazzi, Slider

Rihanna ka gjetur një formë se si ta promovojë biznesin e saj.

Dhe këtë gjë, Rihanna po e bën përmes imazheve provokuese që po i hedhë në rrjetet sociale. Një gjë të tillë ajo e ka bërë prapë dhe në foton e fundit që e hodhi në Instagram, ajo duket shumë joshëse. Kujtojmë që Rihanna së fundmi është fokusuar te biznesi i saj.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu