• |
ide | kryesore

Elon Musk, baba për herë të pestë

Paparazzi, Slider

Elon Musk është bërë baba për herë të pestë. Lajmin e ka dhënë vetë CEO i SpaceX, nëpërmjet një postimi në Twitter. “Mami dhe bebi janë mirë”, ka shkruar ai, bashkangjitur fotos ku shihet me të birin në krahë. Vogëlushi është djali i parë i 48-vjeçarit me këngëtaren, Grimes.Musk dhe Grimes po shijojnë romancën që nga viti 2018. Nga ana tjetër, Musk ka dhe 4 djem të tjerë, ndërsa numëron tre divorce: dy herë nga e njejta bashkëshorte. Grimes e bëri publik lajmin për shtatzëninë e saj në janar të këtij viti. Kur çifti u shfaqën për herë të parë sëbashku në ceremoninë e MET Gala 2018, surprizuan botën e showbizit dhe biznesit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *