• |
ide | kryesore

(FOTO) Ndryshimi i papritur në look-un e zëdhënëses bionde të OFL-së

Arkiva, Lajme, Të fundit

Ishim mësuar duke e parë me syze të errëta, por pas një mungese në publik për shkak të situatës së krijuar nga Covid-19, zëdhënësja për shtypin Eljes Breca shfaqet me look të ri.

Kjo është hera e parë që Breca ka dalë kaq hapur në publik, pa syze të errëta dielli.


Dalja e zëdhënëses së OLF me syze të errëta si agjentët meksikanë që ndjekin kartelet më të rrezikshme të drogës solli reagime në rrjetet sociale. Kur OFL filloi operacionet të gjithë rendën të identifikonin se kush fshihen pas imazhit të ‘misteriozes bionde’. ©Lapsi.al foto galeri

Si shfaqej më herët foto galeri foto galeri

 

3 Comments

  1. Ajo ben nje pune duke iu pergjigjur kerkesave te saj dhe jo projekte per strukturat politiko-shteterore o idiote.
    Nuk harrij t’a kuptoj se sa te liq dhe te ndyre jeni me popullin e thjeshte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu