• |
ide | kryesore

U anulua për shkak të pandemisë, yjet kujtojnë edicionin e kaluar të ‘MET Gala’ (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Në gjendje normale, sot yjet e showbizit do zbrisnin në tapetin e kuq të ‘MET Gala’.

‘MET Gala’ është njëra prej ngjarjeve më të mëdha të modës ku artistë të ndryshëm prezantojnë krijimet e dizajnerëve më të njohur. Për shkak të pandemisë ky organizimin si edhe shumë organizime të tjera kulturore artistike dhe sportive është anuluar. Por artistë nga mbarë bota përfshirë këtu edhe Dua Lipën e cila ishte një nga emrat më të përmendur edicionin e kaluar për paraqitjen e saj, rikujtuan momente nga viti që shkoi. Dua Lipa kunata Bella Hadid, modelja tjetër e ‘Victoria Secret’ Kendall Jenner, Rita Ora dhe Hailey Bieber kujtuan paraqitjet e tyre përmes disa imazhe të ndara.


Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu