• |
ide | kryesore

Berat/ Pamje nga vendi ku u ndanë nga jeta 77-vjeçari me dy nipat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në pamjet më poshtë duket pusi ku humbën jetën 77-vjeçari Kamber Hoxha me dy nipat, Neim Hoxha, 46 vjeç si dhe Gentjan Golashi 45 vjeç, në fshatin Dushnik të Beratit.


Pusi në oborrin e kësaj shtëpie, ishte i bllokuar prej disa vitesh dhe Kamberi kishte hyrë për ta pastruar.


Siç mësohet deri tani, kur mbeti i bllokuar në ndihmë të tij kishte hyrë Gentjani, i cili për pasojë gjeti vdekjen. Po ashtu, pas tij u fut edhe Neimi, i cili doli nga pusi në gjendje kome, ndërsa ndërroi jetë rrugës për në spital. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu