• |
ide | kryesore

Bardhi: Ministrja njoftoi SPAK pasi u vuri zjarrin dokumenteve

-Instant, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi i është përgjigjur Ministrisë së Shëndetësisë pas deklaratës së kësaj të fundit se nuk ka pasur një zjarr në godinë por vetëm një incident nga një punonjëse e cila tashmë ndëshkuar. Bardhi thotë se bashkëpunëtorja e Edi Ramës në vjedhjen e tenderëve i ka vënë flakën dokumenteve, ndërkohë që SPAK nuk ndërhyn.

“Lajme të reja nga Fronti i vjedhjes me tendera sekret! Bashkëpunëtorja në vjedhje e Edi Ramës ka 1 muaj që thotë në çdo media se jemi të hapur për çdo hetim, por dokumentat në SPAK i dërgon me 3 javë vonesë, vetëm pasi i vë zjarrin Ministrisë! SPAK nuk ndërhyn, pret dhe e rinjofton që nëse nuk i sjell deri javen tjetër, behu gati se do vijmë ti marrim vetë në Ministri! Koordinim perfekt i një bande hajdutësh në kohë pandemie! Gëzuar Ditën e Drejtësisë së Rilindur!”, – shkruan Bardhi. ©LAPSI.al


9 Comments

 1. JAM I NINDUR QE KA NDODH KESHTU. POR PYETJA ESHTE ÇARE NDRYSHON PO TE ISHIN DEKUMENTAT , PO TE MOS ISHTE DJEGUR ? ASNJEGJE DO GJEHEJ NJE SEBEP TJETER . ASNJEHERE NUK KA PER TE NDODHUR GJE DERISA DREJTESIA TE JETE PERFAQESUESE E POLITIKES DHE NJE HAJDUTE ME VETE .
  ASNJEHERE NUK KA PER TE NDODHUR GJE DERISA NUK DO KETE NDRYSHIME RADIKALE TE GJERAVE .

 2. akoma me shprese tek ASPAKu???

  medet!

  ata jane varianti plepa 2019

  kaloi kujt i donte trapi rames.

  me dvoran me arta marku
  me gent ibrahimi

  me bujar

  e me sigurimsa plot

  Babi i reforems Agron Xhafa…..upssss Fatmir Xhafa, komunisti prokuror me fotot me Enverin!!!

  me keta do behet drejtesia e re ???

  presim Lu dhe Vlahutin te na ndricojne nnga vendet ku jane me reforam te reja

 3. Ministrja duhet ti vere zjarrin atij komitetit hajdut e te paafte qe ka 3 muaj qe tall koqet e i griu fondet e ISHp me ne krye ate karakurven e ishp Gentiana Qirjako shtrydhesja e karit te nendrejtorit te ishp nipi i Ilir Beqajt. Bejne gjoja dhe dezefektim me uje me test te rrugeve.

 4. Nuk ka tym pa zjarr.Zjarri ra tymi i doli kesaj pune.Po askush se sheh tymin se nuk i len me pa partia.Do thonë pastaj dogja veten me cigare nga qejfi.

 5. Policia gjermane thotë se më shumë se njëqind njerëz janë arrestuar në protesta kundër masave kufizuese të vendosura për të parandaluar përhapjen e koronavirusit, pasi disa nga mitingjet e mbajtura të shtunën u shndërruan në dhunë.

 6. Me qe ska opozote dhe popull se ajo duhet te varet si caushesku bashke me shpuren e vet po pas asaj dhe ju te opozites cfar beni pse rrini pse fleni pse dhjedhet dhe ju kur ishit ne qeveri ju si milingonat dhe keta tani si ujqerit. Z. Manastirliu bej qef se ky popull mund ta q,,, ne b.. dhe sflet, MOJ BUSHTER DJEG DOKUMENTET E KORRUPSIONIT DHE DEL NE TELIVIZOR PRAO HALLA…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu