• |
ide | kryesore

FOTO/ Edi në shtëpi, Linda del shëtitje, Zaho luan me bunkerin

-Instant, Pikante

Edhe kjo e diel, me urdhrin në Facebook të kreut të qeverisë u dha leje për shëtitje pensionistëve dhe fëmijëve nën 14 vjeç. Gjatë gjithë ditës ai nuk u shfaq nëpër ekrane (as në ERTV).

Nëse besojmë atë që thotë se zbaton urdhrat që nxjerr vetë, Edi Rama i bie që të ketë qëndruar në shtëpi këtë të diel.


Bashkëshortja e tij u pa të shëtisë në një nga parqet e Tiranës e shoqëruar me djalin e vogël, Zahon të cili i ka tërhequr shumë vëmendjen …një bunker aty pranë. ©LAPSI.al

 

4 Comments

  1. Kjo foto qe flet sa mijera fjale .

    Duket si Kopeshti i Edenit, natyre e qete, gjelberim ngado dhe nje zonje qe sodit te

    birin lumturisht. Cfare kontrasti me nje dite me pare kur i shoqi i kesaj zonje dhunoi

    barbarisht nje tjeter zonje per fajin e vetem se po protestonte paqesisht.

  2. Kur thoni nje nga parqet e Tiranes, duket sikur doni te thoni dhjetra parqet. Tirana ka tre lulishte dhe parku i liqenit artificial. E bete Tiranen Berlin
    (Ira Kurti ka qene duke mjeku plaget e shkaktume nga prindi i Zahos, nderkohe)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu