• |
ide | kryesore

Greqi/ Humb jetën në burgun e Trikalës një 36-vjecar shqiptar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në vendin fqinj, Greqi. Një 36-vjecar shqiptar ka humbur jetën në qeli.

Ngjarja ka ndodhur në burgun e Trikallës në shtetin grek. Sipas mediave greke, shqiptari është rrëzuar në qeli e pas kësaj është dërguar në spital. Mirëpo, ky variant nuk është zyrtar dhe për këtë arsye pritet autopsia.


Një auto-amulancë e transportoi shqiptarin për në spital, por ai mbërriti atje i pajetë.

Po vazhdojnë hetimet dhe pritet të zbardhet ekspertiza mjeko-ligjore për të zbardhur shkaqet e vdekjes të 36-vjecarit nga Shqipëri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu