• |
ide | kryesore

Vendimi i Ashley dhe Cara-s pas ndarjes

-Instant, Paparazzi, Slider

Ndarja e Ashley Benson dhe Cara Delevingne i befasoi të gjithë ndjekësit e tyre. Prej kohësh vajzat ishin në një histori dashurie me njëra-tjetrën duke treguar hapur për publikun se ndiheshin shumë të lumtura.

Megjithatë pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se i kishin dhënë fund raportit të tyre që prej fillimit të muajit prill. Burime ekskluzive pranë tyre kanë treguar për ‘Enews’ se të dyja kanë hequr dorë nga ky raport dhe se mendojnë se më e mira është që të vazhdojnë rrugët të ndara nga njëra-tjetra. Benson është duke kaluar kohë me miqtë e saj duke u larguar nga historia me Cara-n. Nuk dihet nëse në një të ardhme dy vajzat do të vendosin të kthehen bashkë, megjithatë kujtojmë se Ashley bëri tatuazh inicialet e modeles, duke provuar dashurinë e madhe që kishte për të.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu