• |
ide | kryesore

Aktorët e serialit turk xhirojnë nga shtëpia

-Instant, Paparazzi, Slider

Sitcom-i turk Jet Sosyete (Shoqëria e Lartë), i shikuar dhe i dashur nga miliona njerëz në Turqi, do të kthehet në televizion me një episod “Corona Special”.

Ashtu si të gjithë sektorët e biznesit, televizioni ka marrë edhe një interval të detyrueshëm në aktivitetet e saj për shkak të shpërthimit të koronavirusit të ri, por kjo nuk ndalon shkrimtaren e shouit dhe aktoren kryesore Gülse Birsel të xhirojë një episod në internet, dhe të takojnë edhe një herë shikuesit. Birsel është një nga komedianët më të dashur në Turqi, dhe si skenariste e shouit, ajo ftoi të gjitha yjet tjerë për të xhiruar një episod. Ata e ndanë këtë përvojë me Anadolu Agency (AA).


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu