• |
ide | kryesore

Dalin pamjet, si u kapën në Londër dy shqiptarët nga Elbasani me 14 kg kokainë (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet filmike të momentit të arrestimit të dy shqiptarëve, brenda makinës së tyre luksoze. Siç shihet në videon, është bllokuar një nga rrugët e Londrës, dhe menjëherë ka ndërhyrë forcat speciale të antidrogës. Të arrestuarit janë dy të rinj nga Elbasani, Mikelian Baca dhe Egli Hazizolli.2 Comments

  1. Pse i jepni me fytyra, nqs se ju si gazeta nuk mbeshtesni qeveritaret me propaganden tuaj 30 vjecare dhe te denonconit sic duhet vjedhet shekullore te tradhtarve antishqiptare sdo kishin nevoj te rinjte shqiptar te benin burgje neper bote por do jetonin te lumtur me familjet e veta ne trojet e tyre. Keto troje qe u tradhtuan nga sherbetore te djallit antishqiptare dhe lene ne varderi dhe skamje cdo familje shqiptare. Juve do ju denoj historia dhe ndergjegja e popullit per cdo te keqe qe i keni bere vendit dhe po i beni. Ne jemi ILIR, heret a vone do shpetojme dhe nga ju pushtuesit e rinj.

  2. te varfer ka pasur dhe ne kohe te tjera, cfare ndryshon sot eshte qe ka nje mundesi me te madhe dhe te shpejte per te marre rruge te keqe

    praktikisht eshte e pamundur qe te jesh i varfer dhe te mos tundohesh. sidomos kur banditet te vijne tek lagjja dhe te rekrutojne

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu