• |
ide | kryesore

Divorc pas 12-vitesh me çiftit të njohur italian

-Instant, Paparazzi, Slider

Pas 12 vitesh me njëri-tjetrin dhe një martese, nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë, çifti i njohur i showbizit italian, Alberto Aquilani dhe Michela Quattrociocche janë ndarë.Çifti shprehet se ndarja ka qenë e pashmangshme.


“Në këtë moment të vështirë do kishim preferuar heshtjen. Vendosëm të pajtohemi me njëri tjetrin dhe me shumë respekt të ndaheshim. Ishte një zgjedhje e ndërgjegjshme, e vuajtur, por e pashmangshme”, ka deklaruar çifti. Alberto, futbollist dhe Michela, aktore ishin bashkë që prej vitit 2008. Ata u martuan në vitin 2012 dhe janë prindër të dy vajzave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu