• |
ide | kryesore

Korçë/ Arrestohet babai pasi ngacmoi seksualisht vajzën e tij

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq të Korçës.

Babai 37 vjeç mësohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, 18 vjeçe.


37-vjeçari me inicialet R. M., është vënë në pranga nga policia.

Çfarë thotë Policia 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit R. M., 37 vjeç, pasi dyshohet se ky shtetas ka konsumuar elementë të veprës penale ‘Ngacmimi seksual’, me vajzën e tij 18-vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë për veprime të mëtejshme.

2 Comments

  1. Kete pune ka ber njeriu, kjo qenia me larte e zinxhirit ushqimor. Mbushur me turpe, intriga, krime. Barbarizmi nuk ka dale akoma nga truri dhe zemra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu