• |
ide | kryesore

Beren Gokyildiz, 10 vjeçarja me 1 milion ndjekës

-Instant, Paparazzi, Slider

Beren Gokyildiz është vetëm 10 vjeç, por është një nga fëmijët më të njohur të kinematografisë turke.


Fama e saj ka kaluar Turqinë dhe tashmë ajo njihet në të gjithë shtetet ku janë transmetuar serialet në të cilat ka marrë pjesë.“Nënë” dhe “Bija ime”, janë dy seriale shumë të suksesshëm të Berenit të cilat janë transmetuar edhe në Shqipëri. Pas famës së madhe që ka arritur me talentin e saj, 10-vjeçarja tani ka shënuar një tjetër sukses.Beren ka arritur 1 milion ndjekës në rrjetin social Instagram. Aktorja është shumë aktive në këtë rrjet social i cili përdoret nga e ëma e saj. Beren i ka falenderuar 1 milion ndjekësit duke publikuar një video të përgatitur nga fansat.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *