• |
ide | kryesore

Habia/ Hashim Thaçi del papritur LIVE njëkohësisht në 2 TV në Shqipëri

-Instant, Pikante

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka qenë mjaft prezent këtë të enjte në ekranet shqiptare. Aq prezent ka qenë sa ka dalë në 2 televizione njëkohëshit dhe që të dyja deklaronin se intervista ishte direkt.

Fillimisht Thaçi po jepte një intervistë për gazetarin Çim Peka në Syri Tv dhe më pas doli edhe në një tjetër intervistë LIVE në “Opinion” në Tv Klan. Kuptohet që njëra nga intervistat ka qenë e regjistruar edhe pse në të dyja thuhej se gjithçka po ndodhte ishte LIVE. ©LAPSI.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu