• |
ide | kryesore

Mary Kate Olsen, divorci në heshtje gjatë karantinës

-Instant, Paparazzi, Slider

Karantina duket se nuk e ka favorizuar aspak martesën e Mary-Kate Olsen. Mësohet se aktorja po divorcohet nga bashkëshorti i saj 50-vjeçar.

Olsen, pasuria e së cilës i kalon 250 milionë dollarë, nuk do të humbasë asgjë nga ky divorc. Kjo sepse aktorja ka lidhur një kontratë para-martesore me Olivier. 33-vjeçarja e ka paraqitur kërkesën për divirc prej disa javësh. Por, për shkak të krizës së Covid kërkesa është refuzuar. Tashmë, Olsen po bën të pamundurën për t’i përshpejtuar proçedurat. Olsen dhe Oliver jetojnë prej disa kohësh larg njëri-tjetrit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu