• |
ide | kryesore

Gjendet një vajzë e mbytur në plazhin e Durrësit

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit njofton se rreth orës 08:30, në lagjen nr.1,Durrës, është gjetur e mbytur në det një shtetase e seksit femër ende e paidentifikuar. 

Policia thotë se grupi hetimor ndodhet aty dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu