• |
ide | kryesore

Fevziu godet shumë fort në instastory qeverinë për prishjen e teatrit

-Instant, Lajme, Të fundit

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur për shembjen e Teatrit Kombëtar me një postim në Instastory, ku zakonisht publikon fotot e udhetimeve. Ai ka nxjerre pamjeku fadromat e INUV shembin godinën historike të Teatrit Kombëtar.


“Iku edhe një pjesë tjetër e historisë së këtij qyteti”, shprehet Blendi Fevziu.


7 Comments

  1. PUNE E MADHE PER TEATRIN !

   KEMI KALANE TOPTANI !

   MEQE RA FJALA, EDHE TI ME PENSIONIN E MAMIT E PAGEZOVE TOPTANI ?????????????????????
   NJESOJ SI ERION BAJGA, HALEJA DHE OTURAKU I EDI RAMES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   YYYYYYT NDYRESIRE, QEPE SE TI JE NJE NGA ATA QE E KANE SHTREMBERUAR HISTORINE E KETIJ QYTETI !!!!!!!!!!!!!!!!!

   QEN I FELLIQUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 1. Po ti bled ku ishe, apo deri me sot i ferkove bolet rilindjes e tani ben sikur ke ndergjegje qytetare. Per te konstatur nuk kemi nevoje per ju njerzit e medias se shofim perdite se cbehet, e nuk jeni ju zeri i te vertetes. Tashme jeni bere zeri i propagandes mafjoze sepse jeni perlyer te gjithe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu