• |
ide | kryesore

Kylie Jenner, photoshop dhe në foton e patentës

-Instant, Paparazzi, Slider

Dy ditë më parë, Kylie Jenner postoi foton e patentës dhe nuk e dimë si duket kaq mirë duke marrë parasysh se si duken njerëzit te fotoja e patentës, pasaportës, letërnjoftimit etj. Sidoqoftë, ja fotoja e postuar në Instagram.

Kylie Jenner photoshop-on foton e patentës

Po të njëjtën foto, Kylie e ka postuar edhe në janar të 2019-s.Ku ka photoshop do të thoni ju? Për të disatën herë, detajistët nisën të analizonin detajet dhe sado të vogla, bëjnë diferencën. Videoja e mëposhtme tregon qartazi ndërhyrjen në fotografi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu