• |
ide | kryesore

Shkëputja nga realiteti e Kryeministrit/ Rama poston videon e një Tirane alternative

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Rama duket se po jeton në një realitet tjetër, në një botë të tijën ku Tirana po kalon një të dielë të qetë me diell.

Në “Facebook”-un e kryeministrit nuk ekzistojnë zëra qytetarësh, artistësh dhe as ndërkombëtarësh që kritikojnë shembjen tinëzare të Teatrit.


(VIDEO+FOTO) Si u shemb në errësirë Teatri Kombëtar 

Në videon e Ramës duken rrugët e Tiranës dhe parqe ku ka fëmijë dhe pensionistë që shijojnë të dielën me diell. Ky është reagimi i kryeministrit të vendit, ndërkohë që dhjetëra qytetarë janë shoqëruar nga policia dhe ka pasur disa herë përplasje fizike tek kordoni policor përreth Teatrit Kombëtar, i cili u shemb në orën 4:30 të mëngjesit. ©Lapsi.al 

Rama Live1

9 Comments

  1. ZAGAR I NDYRE !

   LEGEN BURRACAK ! MENDON SE JE I PATHYESHEM SE KE POLICE ME VETE !

   PO I KE BERE HESAPET GABIM NDYRESIRE, TI DHE ERION HALEJA KU TI DHJET !

 1. NUK KA FRIKE SEPSE FITIMET DO I NDAJE BASHKE ME BASHEN DHE PRESIDENTIN . NGA KUSH DUHET TE TREMBET? NGA LEPUJT? NESE OPOZITA NUK NGRIHET FURISHEM DHE ME DHUNE TE MIREFILLT ATEHERE ESHTE PJESE E KETIJ KURVLLIKU .

 2. Ne fakt ky paraqet ate pjese te realitetit qe i pelqen te cilen e interpreton cdo here ashtu si i shkon per shtat per momentin (shpesh edhe ne te kundert me interpretimin e vet te meparshem). Ndryshe nga mashtruesi ordiner dhe i peshtire i bashkise, ky eshte mjeshter i propagandes.

 3. TALL KARIN TALL DHE E KE HALLALL O KURVE , DELET NUK DINE TJETER VEÇSE TE BLEGERIJNE .
  KUR OPOZITA VEÇSE TRADHTON DHE E LE NE BALT POPULLIN E TIJ KY ESHTE DHE DO TE JETE PERFUNDIMI . POPULL MOS BESONI TEK POLITIKANET POR NGRIHUNI , REVOLUCIONI ESHTE ZGJIDHJA , NA DUHET NJE ROBESPIER QE ME VETEDIJE TE PLOTE JEP JETEN PER POPULLIN DHE KOMBIN E TIJ .

 4. sa te keshe bashen aleatin kryesor nuk te gjen asnjegje prandaj qiji ropt ketij vendi , shkaterroje dhe mos ta nij palla fare . more vesh o te qifsha aneten ? Mos u tremb o lepurush se ky popull eshte tredhur qe ne djep . Qiji nonen qe ky popull leshi te thone baba .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu