• |
ide | kryesore

FOTO/ Imazhet që kanë bërë lëmsh gjithë botën

-Instant, F1, Stil

Shpesh fotot na bëjnë konfuzë dhe duhet t’i shohim disa herë dhe me vëmendje për t’i kuptuar.


Të tilla janë fotot më poshtë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu