• |
ide | kryesore

Minë pranë Portit të Durrësit, rrethohet zona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit.

Municioni luftarak është gjetur gjatë hapjes së një kanali, afër Portit.


Ndërkohë, është rrethuar menjëherë zona dhe pritet të mbërrijnë ekspertët për të bërë verifikimet e duhura dhe hequr minën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu