• |
ide | kryesore

Mjekët në Durrës kërcënojnë me grevë: Nuk kemi marrë shpërblimin e Covid

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Mjekët dhe personeli mbështetës i Drejtorisë së  Shëndetit në Durrës kanë protestuar mëngjesin e sotëm para institucionit. Ata kërkojnë shpërblim në bazë të vendimit të qeverisë për mjekët e vijës së parë në luftën anti-Covid.


Në të kundërt shprehen se do të hyjnë në grevë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu