• |
ide | kryesore

Gazetari Alfred Lela ul pantallonat para kryeministrit Rama

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ishte me tone të larta ballafaqimi mes gazetarit Alfred Lela dhe kryeministrit Edi Rama në News24. Gazetari tha se ishte dhunuar dhe goditur gjatë shoqërimit në polici.

Ndryshe tha Rama që sipas tij nuk pati asnjë dhunë, por vetëm një shoqërim normal të policisë që ka bërë detyrën.


Duke qenë se Rama ka kërkuar prova, gazetari ka bërë diçka të pazakontë duke ulur pantallonat për të treguar shenajt e dhunës në këmbët e tij. ©LAPSI.al

10 Comments

  1. Pasi i kerkove falje sajmir tahirit…. tani i tregon kemben rames

    O lela pse bo si i virgjer , akoma bo sikur se merr vesht qi rama eshte kontigjent burgu me gjithe tahir veliaj balla e soj e sorrollop
    A mer dele gazetareske

  2. Ajo qe eshte me interesantja sonte eshte se tek News 24 kemi nje kryeminister qe nuk di cfare flet. Tek TCH eshte Kryemadhi. Tek Syri TV eshte Meta, tek Opinion TV Klan ezhte Berisha. Basha ka humbur pa lene gjurme. Interesant eshte edhe fakti se si i pergjigjet Rama tre gazetareve qe ka perballe dhe si i pergjigjet Berisha. Por prape eshte per t’i meshuar faktit se ku eshte Basha?

  3. Arroganca e Rames sot perballe Leles eshte shenje frike, nese koleget gazetare te Leles ne te gjithe mediat do qendrojne indiferent, atehere Rama do i shkele me kembe si krimba.

  4. O trapat e PD. Ai eshte Erdogani tani dhe nuk i rruhet fare. Ja dha dhe PD nje dore per te patur gjithe kete pushtet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu