• |
ide | kryesore

Konflikt mes të rinjsh në Fushë-Krujë, 2 të lënduar dërgohen drejt Traumës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një konflikt mes të rinjsh ka përfunduar në plagosjen e 2 personave në Fushë- Krujë. Serdar Tali, 30 vjeç dhe Ergert Gjoni, 28 vjeç kanë qenë të përfshirë në sherr dhe janë plagosur rëndë me thika.


Ata janë dërguar me urgjencë drejt Tiranës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.