• |
ide | kryesore

E zë korrenti, humb jetën fëmija 4-vjeçar në Berat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Humb jetën nga korenti një 4-vjecar i komunitetit Rom në Berat. 4 -vjecari ishte duke luajtur në lulishten e pedonales së re të qytetit, ku më pas ka prekur një nga spotet e ndriçimit dhe e ka lënë të vdekur në vend. ©Lapsi.al Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu