• |
ide | kryesore

FOTO+18/ Çifti tërbohet nga karantina, kapet duke bërë marrëdhënie intime në rrugë

Arkiva, Lapsi Leaks

Një çift në New York, ka thyer karantinën dhe është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale, në një stacion metroje të qytetit.


Dyshja, u kap duke kryer marrëdhënie intime, në një stacion pothuajse të zbrazët në Brooklyn.


Personat që e inçizuan videon kanë deklaruar se, edhe pse çifti e kuptoi që kishte persona të tjerë aty ato vijuan të pa shqetësuar aktin e tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu