• |
ide | kryesore

Lëkundje tërmeti afër Tiranës, zbulohet epiqendra

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tërmet me magnitudë 3.2 të shkallës rihter është regjistruar sot në vendin tonë. Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 13 km nga Shijakut dhe 29 km nga Tirana. Lëkundjet janë ndjerë në orën 10:18 minuta të paradites së sotme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *