• |
ide | kryesore

VIDEO E RE/ Çfarë ndodhi brenda Teatrit kur hyri policia për të nxjerrë artistët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-deputetja demokrate, Oriola Pampuri ka publikuar pamje të rënda të reja të ndërhyrjes së Policisë mëngjesin e 17 janarit në Teatrin Kombëtar.

“Ky eshte Edi Rama, kryeministri me personalitet te shumefishte. Police te armatosur, te dhunshem, me urdher te ketij personazhi psikopatologjik ne krye te shtetit, i cili nga njera ane urdheron te dhunohen artiste, e qytetare te ndershem, nga ana tjeter, aktron e mohon gjithçka.


Vota e qytetareve do te jete fundi i tij” – shkruan Pampuri dhe publikon një video ku ka edhe pamje nga ajo që ndodhi brenda godinës së Teatrit dhe se si policia nxori jashtë artistët që e mbronin. ©LAPSI.al

14 Comments

  1. C me duhet mua se cfar ka ndodhur.
   NE 17 JANAR.
   Idotet e lapsit punojn me norme se ndryshe i qi shkerdhaku, po nuk ben planin. Dhe te gjoret nuk shohin me se c shkruajn.

 1. Kapter Lleshi eshte thjesht nje sherbetor se aq tru ka. Eshte mesuar qe 14 vjec kur ka qene begs, t’i bindet vetem urdhrave. Por sot trupes se aktoreve si Vasili, Imami etj, i eshte shtuar edhe vete Rama qe me nje aktrim prej aktori te deshtuar, gje qe nuk perben nje risi sepse eshte i deshtuar ne cdo fushe. Ishte shume shpresedhenes kur imitoi Hamletin sepse dihet se si perfundon tragjedia e famshme shekspiriane.

 2. Akoma merreni me kete ju? Po ky vetem genjen, kur ka thene te verteten ky monster. Per kete vetem nje rruge ka; te cohen njerezit e ta hedhin ne kazan plerash. Po nuk u ngriten njerezit nuk iken ky. Dhe ta dije dhe tjetri qe do vije pas ketij qe nuk mund te genjeje dhe mashtroje kap paturpesisht si ky se njerezit do ndrihen prape. Lilia nuk dhurohet po fitohet. Aq shume e ka qelb ky i droguari sa te duket sala engjell tani.

 3. pupu ca vidoe tronditese spo me ze gjumi
  o lapsi o kara o hajdara po pse me keshtu videosh do e largoni te gjatin o derezinj

 4. Aleanca për Teatrin transformohet në Lëvizjen për të hequr vettingun dhe ONM nga Kushtetuta,cfare shikoni ju te kjo video o shpellkaret e cecenet e salihut qe ju ka qire trute per 20 vjet dhe cdo gje qe ju japin ju e hani sikur te ishte bakllava turke

 5. E ka publiku Pampuri qe akuzoi Ramen per vdekjen e dikujt te Astiri nderkohe qe personi po pinte kafe. Mostra te politikes.

  1. Jo e ka nxjerr erjoni me marigone e kavajes qe i shqyen barkun dhe ja hodhen femijen ne kanal. Edhe roshi u merzit shume.

 6. INJORONT IDIOT I POSHTER MASHTRUS HAJN TRADHTAR A NUK PO I SHE ARMET TI JE MA I ZI SE MILLOSHEVIQI QE KA BO NDAJ KOSOVARVE PO TI SHTAKORR PO SHKATRRON TEATRA STADIUME QEN GOJ MUTI

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu