• |
ide | kryesore

“Work hard, play hard”: CR7 nuk vonon ta marrë seriozisht

-Instant, Sport

Juventus është kthyer të stërvitet në fushat e Continassa, ndërsa është ende në pritje për rifillimin e kompeticioneve zyrtare. Ndërkohë, futbollistët i gëzohen fushës, që mungonte prej shumë kohësh. Cristiano Ronaldo, gjatë këtyre dy muajve, nuk e ka humbur aspak shembullin e dedikimit e shpirtin e sakrificës kur vjen puna tek stërvitja dhe ka dashur të festojë këtë rikthim me një postim në Instagram. “Work hard play hard” – ka shkruar CR7, duke huazuar kështu sloganin klasik të motivimit në stërvitje.View this post on Instagram

Work hard play hard 💪🏼

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu