• |
ide | kryesore

Ermal Fejzullahu tregon se ka pësuar aksident me familjarët e tij

Paparazzi, Slider

Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij në Instagram mbrëmjen e sotme.
Në një video të publikuar në InstaStory, ai tregon se ka pësuar një aksident në makinë.


Këngëtari kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij, ndërsa i ka kërkuar fansave të mos shqetësohen.
Ermali tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.


Ai falenderon ndjekësit për interesimin duke i përshëndetur në videon e publikuar.

Pak ditë më parë, në familjen e Ermalit kishte festë pasi bashkëshortja e tij, Ariana, festoi ditëlindjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu