• |
ide | kryesore

Ngjarje e rëndë në Përrenjas/ 14-vjeçari bie në gropën me ujë dhe humb jetën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një 14-vjeçar ka rënë në gropën me ujë, dhe ka ndërruar jetë.


Mësohet se gropa ku ka rënë i mituri është rreth 1 metër e thellë.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Katjel, rreth 5 km larg qytetit të Prrenjasit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu