• |
ide | kryesore

Premiera e filmit të ri të Orlando Bloom do të jetë në Korrik

Paparazzi, Slider
orlando-bloom-bio3.jpg

Filmi i ardhshëm i Orlando Bloom The Outpost vjen në muajin korrik.


Me interpretimin e Scott Eastwood The Outpost përqendrohet në sulmin e vitit 2009 nga 400 kryengritës talebanë në betejën e Kamdeshit në Luftën në Afganistan. Trupa Bravo 3-61 CAV u bë një nga njësitë më të dekoruara të konfliktit 19-vjeçar.


Filmi është i bazuar në librin më të shitur të Jake Tapper me të njëjtin emër.

The Outpost pritet të dalë në kinema në datat 2 korrik deri në 500 tetaro, me Fathom Events, i cili është një ndërmarrje e përbashkët midis zinxhirëve AMC, Cinemark dhe Regal me një specialitet në shfaqjet.

Shfaqjet gjithashtu do të shoqërohen me prezantime speciale nga anëtarët e zgjedhur të kastrave dhe pamjet ekskluzive të prapaskenave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu