• |
ide | kryesore

Video / Hinteregger shënon golin e tretë personal, por në portën e tij

Sport

Martin Hinteregger është njeriu i Eintracht Frankurt sot, në të mirë dhe të keq. Pas dygolëshit të realizuar ndaj Bayern Munich, lojtari austriak ka qenë i pafat duke shënuar edhe një autogol në minutën e 74′-të.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu