• |
ide | kryesore

Rama tregon kur do fillojë transporti publik: Edhe 2 fundjava pa makina

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se kjo do të jetë java e fundit e kufizimeve në kryeqytet.

“Kjo do jetë java e fundit e kufizimit të orare në kryeqytet, por do kemi fundjavë pa makina edhe dy fundjava të ardhshme, për t’iu kthyer nga Tetori deri në Mars.


Deri në fund të muajit do kemi strategjinë e re për transportin publik dhe ato do hapen pjesë – pjesë”, tha Rama.

5 Comments

 1. Skizofrenia po perparon me ritme te pershpejtuara. Shpejt do te perfundoje ne institute mendore dhe do ta tallin kalamajte

 2. Berisha është i gatshëm për luftë fetare veç që të mbrojë pronat e vjedhura.

  “Sheshi Skëndërbe nuk është Meka

  Sali Berisha si Haxhi Qamili, Dum Babën!

  Ja kush është Sali Berisha!

  Është gati të fusë shqiptarët në luftë fetare për të mbrojtur pronat e vjedhura me këto skena

 3. Ku do ti gjej leket ky k..i per te cuar perpara vendin. Tatimet per lesh, papunesia do shkoj 120.000 veta. Cfare po ben, a ka dikush ti thote nje fjale

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu