• |
ide | kryesore

15 vitet karrierë të Rihanna-s

-Instant, Paparazzi, Slider

Më 24 maj të 2005-ës, Rihanna publikoi këngën e saj të parë, “Pon de Replay” që të gjithë e dimë ende përmendësh edhe sot. Që nga ai moment, Riri u kthye në një prej artisteve më të dashura për njerëzit jo vetëm për muzikën, por edhe për stilin dhe natyrën e saj të veçantë.

Plot 15 vjet: Rihanna kujton me nostalgji fillimin përmes këtij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu