• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajza topless, të moshuar dhe fëmijë, plazhi i Durrësit këtë fundjavë

Arkiva, Lapsi Leaks

Të rinj e të moshuar duket se e kanë harruar kohën e pandemisë dhe këtë fundjavë shkuan të shijojnë rrezet e diellit në bregdetin e Golemit.


Siç shihet edhe në fotot e publikuara nga LSA-ja, shumë prej qytetarëve nuk janë përmbajtur aspak dhe kanë vendosur të dalin topless për të marrë akoma më tepër ngjyrë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu