• |
ide | kryesore

Ironia e Patozit: Lajme shumë të mira sot, paska ecur goxha përpara reforma

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Bindja Demokratike Astrit Patozi, ka ironizuar tryezën politike e cila po vendos lidhur me reformën zgjedhore.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ndër të tjera ai shkruan:


“Lajme shumë të mira sot.

Paska ecur goxha përpara reforma.

Zgjedhjet nuk do t’u bëkan më në verë, se është gjithë ajo vapë dhe nuk ia vlen të dalësh nga shtëpia.

Në vjeshtë, po që është tamam, se me këtë rast i shtyjmë edhe nja tre muaj të tjerë votimet, nga inati i Edi Ramës”, shkruan Patozi.

5 Comments

  1. Ky te pakten te mos flase. U be paterice ne votimet e vitit te kaluar, tani akuzon te tjeret. Te gjithe pazarxhi jane, ndryshon vetem cmimi. Patozi e ka cmimin te ulet. Me te ulet se te tjeret…

  2. sa nuk eshte hap kayinoja je ne rregull se nuk ka c te duhen leket. Po dhe ti ngele pa pazar o krijese e panevojshme politike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu