• |
ide | kryesore

Kanye dhe Kim festojnë 6-vjetorin e martesës

Paparazzi, Slider


Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian dhe bashkëshortin i saj, Kanye West, po festojnë përvjetorin e tyre të gjashtë të martesës. 39-vjeçarja është martuar me reperin që nga viti 2014, të cilët mbajtën një ceremoni ekstravagante të kompletuar me pllaka ari, shkruan Mirror.Kim është gruaja për e parë për Kanye, ndërsa ai është i treti me radhë, pasi bukuroshja ka qenë e martuar me Damon Thomas dhe Kris Humphries në të kaluarën.Por, e kaluara nuk është më në mendjen e Kim. Ajo përmes rrjetit social Instagram ka ndarë disa fotografi, teksa shihet e përqafuar me bashkëshortin.“Gjashtë vite, përgjithmonë, deri në fund”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive. Një gjë e tillë ka ndaluar spekulimet të cilat pretendonin se dyshja janë në një krizë martese.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *