• |
ide | kryesore

Konfirmohet në detyrë komandanti i Gardës, i pastër në të trija shtyllat e Vettingut

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit ka konfirmuar në detyrë komandantin e Gardës së Republikës, Gramoz Sako.

Sako iu nënshtrua ditën e sotme procesit të Vettingut, prej ku rezultoi i pastër në tri shtyllat, pasurinë, pastërtinë e figurës dhe aftësitë profesionale.


5 Comments

  1. AQ SA MUND TE JETE NJE KURVE E VIRGJER AQ ESHTE I PASTER EDHE KY DHE GJITHE LLOJI I KETYRE . NE SE DO TI BESH PUNET ÇORBE DERRASH LEJUA NE DORE KETYRE ARKITEKTEVE .

  2. Akollore si gjushi edhe ky. Sa te jete ky K.A.R-AMA keta do te dalin te gjithe qelb-ibar. Po kemi nje shtet kari sepse mire apo keq ne cdo vend te botes Garda e Republikes ose Garda Kombetare eshte nen urdhrat e Komandantit te Pergjithshem, ose kreut te shtetit, ndersa ke ne eshte nen urdhrat e leshit, me falni doja te thoja te lleshit te leshit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu