• |
ide | kryesore

Plagoset i riu në Vlorë, rrethanat të paqarta

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës, pak minuta më parë. Mësohet se i riu është plagosur në këmbë me thikë, nga disa persona të paidentifikuar.

I riu është dërguar në spitalin e Vlorës, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu