• |
ide | kryesore

A e festuan sëbashku bajramin Loredana dhe Mozzik

-Instant, Paparazzi, Slider

Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë prej 3 muajsh për shkak të karantinës.

Në rrjete sociale nuk munguan pozat e ëmbla baba e bijë, si dhe videot e bisedave të tyre që na i shkrinë zemrat.


Por gjatë qëndrimit në Zvicër ai nuk ka qëndruar vetëm me vajzën e tij, por edhe me Loredanën.

Kanë qenë postimet në Instagram nga i njëjti ambjent që kanë nxjerrë zbuluar dyshen dhe fansat u bënë kuriozë të dinë se ç’po ndodh tashmë mes tyre.

Por ajo çfarë kemi vënë gjithashtu është një detaj tjetër.

Tek fotoja e fundit që Mozzik ka hedhur në Instagram së bashku me Hanën, fiksoni pak tutat e tij me arusha kafë që besojmë janë pizhame.

Të njëjtat pantallona ka veshur edhhe Loredana dhe provat i keni këtu:

Pra, ata jo vetëm që kanë kaluar Bajramin bashkë, por Loredana ka veshur edhe pizhamat e Mozzik ose, ose i kanë të dy njësoj dhe besojmë që kjo nuk është shumë rastësi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu