• |
ide | kryesore

Almeda tregon ankesat për Tolgahan

-Instant, Paparazzi, Slider

Po ashtu si të gjitha çiftet, edhe modelja Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Saysman kanë pasur debatet e tyre. Dyshja ishin të ftuar në një emision turk, ku gjatë intervistës Almeda u ankua për partnerin e saj, i cili luante gjithë ditën në playstation.

“Tolgahan luan gjithë ditën playstation, e kuptova që nuk heq dorë dhe ndava katet.“ Menjëherë reagoi Tolga, i cili u shpreh se: Ka shumë vende në shtëpi ku mund të qëndrosh. Shtëpia jonë është shumë e pastër, por sikur të lë edhe gotën e çajit pranë divanit, Almeda bën namin, tregoi aktori  me shaka.


“Tolga është kaq rrëmujaxhi. E provon një bluzë dhe e lë aty”, shtoi më tej ajo.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu