• |
ide | kryesore

Gallatë pa fund në këngën “Edi Rama B… na çau”. Versioni shqiptar i “Bella ciao”

Pikante

një video e publikuar në “YouTube” ka risjellë këngën e njohur italiane “Bella Ciao” në një version ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë.


Ismet Drishti këtë këngë ja dedikon sjelljes së kryeministrit gjat pandemise dhe zborit qe i beri njerzve me karantinen ku shprehet se çdo ngjarje e ndodhur së fundmi “b*thën na çau!”.


 

2 Comments

  1. Brravo kenge aktuale per ket plakun e Surrellit qe s po mer vesh se na esht bere me zi se pordhet e pleqve qe terbojn nje pallat nga era e rend qe kan💩

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu