• |
ide | kryesore

Fondacioni i Bill Gates do të përqëndrojë të gjithë burimet në luftën ndaj Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Fondacioni i miliarderit Bill Gates premton se do të përqendrohet me të gjitha burimet e tij në luftimin e koronavirusit.

Sipas Financial Times, “nëse gjithçka shkon mirë, brenda një viti vaksina kundër koronavirusit do të ishte në prodhim të gjerë”.


Fondacioni i bamirësisë “Bill & Melinda Gates” deri tani ka dhuruar më shumë se 40 miliardë dollarë për situatën e pandemisë.

1 Comment

  1. Shifeni mir shifren lapsi se 40 miliarde ai vdes e nuk i jep po thuani ka rrjepur e do rrjwpi me shum se 40 miliarde me prodhimin e ilaceve dhe shitjen e tyre troc shkurt paster dhe qarte
    BILL GATES KRIMINEL GJAKFTOHT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu